OOPERID

Beethoven – Fidelio
Bellini - Kapuletid ja Montekkid
Bizet – Carmen
Britten – Suveöö unenägu
Cimarosa – Salaabielu
Massenet – Thais (esiettekanne Eestis)
Menotti – Telefon; Meedium
Mozart – Cosi fan tutte
Mozart – Don Giovanni
Mozart – Võluflööt
Nicolai – Windsori lõbusad naised
Offenbach – Ilus Helena
Puccini – Boheem
Puccini – Gianni Schicchi
Puccini – Mantel
Puccini – Õde Angelica
Rimski-Korsakov – Tsaari mõrsja
Rossini - Järvenaine
Rossini - Krahv Ory
Rossini - Sevilla habemeajaja
Rossini - Türklane Itaalias
Rubinstein – Deemon
Tamberg – Cyrano de Bergerac
Tšaikovski – Jevgeni Onegin
Verdi – Aida
Verdi – Attila
Verdi – Traviata
Verdi – Rigoletto


Balletid

Adolphe Adam – Giselle
Frédéric Chopin/Roy Douglas – Chopiniana
Aleksandr Glazunov – Raimonda
Sandor Kallós  – Pulmareis
Tibor Kocsák –  Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi
Maurice Ravel – Boolero
Johann Strauss – Mefistofeles
Igor Stravinski – Tulilind
Pjotr Tšaikovski – Luikede järv
Pjotr Tšaikovski – Uinuv kaunitar
Pjotr Tšaikovski – Pähklipureja
Toivo Tulev – Cruz (esiettekanne)

Operetid

Gilbert&Sullivan – Vandekohus
Imre Kálmán – Krahvinna Mariza
Imre Kálmán – Silva
Eduard Künnecke – Onupoeg Bataaviast
Franz Lehár – Lõbus lesk
Johann Strauss – Öö Veneetsias
Johann Strauss – Viini veri
Johann Strauss – Nahkhiir

Muusikalid

Lionel Bart – Oliver!
Avi Benjamin – Saatan Moskvas (Meister ja Margarita ainel)
George Gershwin – Hull Sinu järele
Jerry Hermann – Halloo Dolly!
Jerry Hermann – Linnupuur 
Frederick Loewe – Minu veetlev Leedi
Andrew Lloyd-Webber – Ooperifantoom
Alan Menken - Kaunitar ja koletis

Cole Porter – Nii on meil moes (Anything Goes)
Rogers&Hammerstein – Kuningas ja mina
Rogers&Hammerstein – Tuhkatriinu
Claude-Michel Schönberg – Hüljatud
Claude-Michel Schönberg – Miss Saigon
Jim Steinman – Vampiiride tants
Frank Wildhorn - Jekyll ja Hyde

Maury Yeston – Fantoom
Vincent Youmans – Ei, ei, Nanette!

Kontsertrepertuaar

Lev Abeljovitš – Aaria sooloviiulile ja keelpillidele
Louis Andriessen – Dances (Eesti esiettekanne)
Arild Andersen – S.Now; Signal; Awakening
Johann Sebastian Bach – Orkestrisüit nr.3, Brandenburgi kontsert Nr.4 kahele flöödile ja viiulile
Béla Bartók – Divertimento
Ludwig van Beethoven – Kolmikkontsert; Klaverikontsert nr.2; Sümfoonia nr.2 ja nr.7; Avamäng oop. "Fidelio"
Sergei Beltjukov – Avamäng 2014 (esiettekanne); Adagio; Viiulikontsert

Alban Berg – Seitse varajast laulu 
George Bizet/Rodion Štšedrin - Carmen-Süit
Ernest Bloch – "Baal Shem" viiulile ja orkestrile
Giovanni Bottesini – Eleegia kontrabassile ja keelpillidele
Johannes Brahms – Klaverikontsert nr.1; Sümfoonia nr.3; Ungari tantsud; Akadeemiline avamäng
Claude Debussy – "Dances" harfile ja keelpillidele
Andris Dzenītis - Euphoria
Antonín Dvořák – Slaavi Tantsud
Heino Eller – Koit; Viis pala keelpillidele
Manuel de Falla – Danza ritual del fuego balletist "El amor brujo".
Gabriel Fauré – Reekviem; Pavane
Jean Françaix - Divertimento metsasarvele ja keelpillidele
Mihhail Glinka – Avamäng oop. "Ruslan ja Ludmilla"
Christoph Willibald Gluck – Avamäng oop. "Alceste"
Galina Gorelova – Kuhu viib meid trummilööja (esiettekanne); Ja nägi und Paradiisis Aadam...; Notturno 2014; Portreed
Edvard Grieg – Klaverikontsert; Peer Gynt; Kaks eleegilist meloodiat op.34; Kaks meloodiat keelpillidele op.53; 
Süit vanas stiilis "Holbergi aegadest" op.40
Galina Grigorjeva - "Molitva" flöödile ja keelpillidele
Sofia Gubaidulina – Muusika flöödile, löök- ja keelpillidele (Eesti esiettekanne); Öö Memfises (Eesti esiettekanne)
Aram Hatšaturjan – Flöödikontsert (Arr. Jean Pierre Rampal)
Joseph Haydn – Oratoorium "Aastaajad"; Tšellokontsert nr.2 (D-duur); Metsasarvekontsert (D-duur)
Arthur Honegger - Sümfoonia nr. 2

Eugen Kapp – Süit balletist "Kalevipoeg"
Villem Kapp - Eleegia keelpillidele
Oleg Kiva – Kammerkantaat nr.3
Cyrillus Kreek – Eesti Reekviem
Ülo Krigul - Viiulikontsert "Cloudworks" (esiettekanne)
Margo Kõlar – muusika filmile "Nimed marmortahvlil"
Tõnu Kõrvits – Kauem kui tuhat suve (esiettekanne)
Artur Lemba – Klaverikontsert
Aleksander Litvinosvki – Tales of Magic Tree; Winterra (esiettekanne)
Ferenc Liszt - Klaverikontsert nr.1
Pietro Antonio Locatelli – Concerto Grosso op.1 nr.6
Gustav Mahler – Adagio Sümfooniast nr.5
Alessandro Marcello – Oboekontsert
Bohuslav Martinů – Oboekontsert
Vladimir Martõnov – "Vojdite!" viiulile ja kammerorkestrile
Artūrs Maskats - Concerto grosso
Monika Mattiesen – Belaelealoo (esiettekanne); Blowing (esiettekanne),  
Changing Directions harfile ja orkestrile (esiettekanne) 
Felix Mendelssohn – Viiulikontsert; Topeltkontsert viiulile ja klaverile; Suveöö unenägu
Darius Milhaud – Suite Provencal
Wolfgang Amadeus Mozart – Avamängud oop. "Le Nozze di Figaro", "Mitridate Re di Ponto", "Ascanio in Alba", "Röövimine Serailist", "Don Giovanni"; Adagio viiulile ja orkestrile; Adagio ja fuuga c-moll; Fagotikontsert; Kontsert flöödile ja harfile; Sümfooniad nr. 24, 40; Missa C-Duur; Klaverikontsert Nr.20; Serenaad nr.13 "Väike öömuusika" 
Ester Mägi – Vesper
Carl Nielsen – Avamäng Helios
Eduard Oja - Vaikivad meeleolud
Páll Ragnar Pálsson - Disillusionment flöödile ja keelpillidele (esiettekanne)
Roxanna Panufnik – Westminsteri Missa (Eesti esiettekanne)
Enno Poppe – Speicher III
Arvo Pärt – Cantus; Fratres; Summa; Trisagion; Tabula rasa; Collage B-A-C-H; Spiegel in Spiegel; Orient Occident; Sümfoonia nr.3
Sergei Rahmaninov – Klaverikontsert nr. 2
Maurice Ravel – La Valse; Bolero; Don Quichotte; Rapsodie Espagnole
Jüri Reinvere - Kontsert kahele flöödile
Ottorino Respighi – Süit keelpillidele nr.3 "Antiche Danze ed Arie per Liuto"
Joaquin Rodrigo – "Concierto pastoral" flöödile ja orkestrile
Giocchino Rossini – Avamängud oop. "Varastaja harakas", "Sevilla habemeajaja"
Jaan Rääts – Sümfoonia nr.8; Kontsert kammerorkestrile op.16; Tšellokontsert op.27
Kaia Saariaho – Flöödikontsert "Aile du Songe" (Eesti esiettekanne)
Camille Saint-Säens – Introduktsioon ja Rondo Capriccioso; "Muusa ja poeet"
Pablo Sarasate – Mustlasviisid, Carmen-Fantaasia
Franz Schubert – Missa Nr.2 (G-duur); Missa Solemnis Nr.5 (As-duur); Sümfoonia nr.8 
Robert Schumann – Sümfoonia nr.1; Tšellokontsert
Arnold Schönberg - Kirgastunud öö op.4
Jean Sibelius – Finlandia; Viiulikontsert; Sümfooniad nr.2 ja nr.5; Valse triste; Rakastava op.14, Andante festivo
Mart Siimer – "Can vei la lauzetta" bassile, flöödile ja orkestrile (esiettekanne); "Pilgrimage" orkestrile (esiettekanne); "Lendav taldrik" kahele flöödile ja kammerorkestrile (esiettekanne); "Sabor" meerkoorile ja orkestrile (esiettekanne)
Valentin Silvestrov - Kolm serenaadi klaverile ja keelpillidele
Kuldar Sink – Kontsertiino
Myroslav Skoryk - Meloodia
Dmitri Šostakovitš – Sümfooniad nr. 5, 6, 9, 13; Tšellokontsert nr.1; Tea For Two
Markus Stockhausen – Sonnenaufgang; Choral; Sehnsucht 
Rodion Štšedrin-Bizet – Carmen-süit
Lepo Sumera – Sümfoonia nr.1; Muusika kammerorkestrile; Klaverikontsert; Symphone
Johann Strauss – Avamäng op. "Mustlasparun"; polkad ja valsid
Richard Strauss – Beim Schlafengehen; Metamorfoosid
Igor Stravinski – Tulilind Süit
Tōru Takemitsu – Reekviem; Towards the Sea II 
Eino Tamberg – Avafanfaarid op.112
Georg Philipp Telemann – Flöödikontsert
Rudolf Tobias – Eks teie tea; Otsekui Hirv
Veljo Tormis – Avamäng nr.2
Pjotr Tšaikovski – Klaverikontsert nr.1; Avamäng 1812; Itaalia kapritšo
Eduard Tubin – Süit balletist "Kratt"; Sümfoonia nr.5
Toivo Tulev – Sin otra luz (esiettekanne); Teine kallas (esiettekanne)
Helena Tulve – Hõbevalge
Erkki-Sven Tüür – Insula deserta; Whispers and Whistles from Uluru; Marimbakontsert "Ardor"
Pēteris Vasks - Tšellokontsert Nr. 2 – Klātbūtne
Giuseppe Verdi – Keelpillikvartett (versioon keelpilliorkestrile)
Elis Vesik - Aegis  (maailma esiettekanne)
Antonio Vivaldi – Gloria
Richard Wagner – Siegfried Idüll, Viis Mathilde Wesendoncki laulu, Fragmendid Tannhäuserist ja Valküüridest
Johann Baptist Wanhal – Kontsert kahele fagotile 
Carl Maria von Weber – Avamäng oop. "Oberon", Klarnetikontsert nr.1, Klaverikontsert nr.1